К41 |
Кінаш, І. П. Управління на засадах сталого розвитку [Текст] : практикум / І. П. Кінаш. – Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2022. – 18 с. – (Каф. менеджменту і адміністрування).
Методичні вказівки для практичних занять призначені для формування у майбутніх фахівців теоретичних знань та вироблення практичних навичок науково-аналітичної роботи з метою прийняття управлінських рішень з позицій забезпечення сталого розвитку суспільних систем різного рівня.
Запропоновано перелік питань для обговорення та дискусій на кожне заняття та подано список рекомендованих джерел.
Складені відповідно до робочої програми дисципліни. Призначені для підготовки здобувачів, що навчаються за освітньо-науковою програмою третього рівня вищої освіти спеціальності 073 "Менеджмент".
ЗМІСТ
Вступ……………...………………..................……………….... 6
Зміст семінарських занять ……………………………………... 7
Перелік тем для опрацювання та питань для дискусії………..9
Т1 Концептуальні основи управління на засадах сталого розвитку Аналіз процесів сталого розвитку України ………. 9
Т2. Управлінські рішення, що прийняті урядами різними держав світу стовосно їх курсу до сталого розвитку. Сучасні суспільно-економічні проблеми глобального масштабу та способи їх вирішення різними державами світу……………..
Т3 Сучасні суспільно-економічні проблеми українського суспільства. Інституційне забезпечення сталого розвитку різних суспільно-економічних систем …………………….....
Т4 Виклики та здобутки на шляху досягнення Україною цілей сталого розвитку………………………………………………..
Т5 Особливості управління економічним вектором сталого розвитку України та її регіонів ……………………………………………………………………...
Т6 Особливості управління соціальним вектором сталого розвитку України та її регіонів ………………………………..
Т7 Особливості управління екологічним вектором розвитку України та її регіонів ……...................................................
Т8 Специфіка управління сталими розвитком місцевих громад. Програмно-цільовий підхід в досягненні цілей сталого розвитку України ………………………………………………..
Т9 Механізми та інструменти управління різних суспільно-економічних систем, направлені за реалізацію засад сталого розвитку. Кластерний підхід в управлінні місцевим та регіональним розвитком Роль і значення громадянського суспільства у реалізації засад сталого розвитку ………………
Перелік рекомендованих джерел…………….
|