Електронний каталог науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ

517.958:532.72
          Чернуха, О. Ю.
    Моделювання дифузії домішкової речовини у пористому тілі з випадковими сферичними порами при сумірних об`ємних частках фаз [Текст] / О. Ю. Чернуха, А. Є. Чучвара
    // Математичні методи та фізико-механічні поля. – 2019. – Т. 62, № 1. – С. 150-161.


УДК 517.958:532.72

            


Є складовою частиною документа Математичні методи та фізико-механічні поля [Текст] : наук. журн. – 2019. – Т. 62, № 1. – 168 с.



Теми документа






Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'