Електронний каталог науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ

519.8
          Кірік, О. Є.
    Підхід до розв'язання нелінійних оптимізаційних задач блочної структури зі зв'язуючими обмеженнями [Текст] / О. Є. Кірік
    // Наукові вісті Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". – 2015. – № 5. – С. 32-38.


УДК 519.8

            


Є складовою частиною документа Наукові вісті Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" [Текст] : міжнар. наук.-техн. журн. – 2015. – № 5. – 130 с.



Теми документа






Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'