Електронний каталог науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ

517.95+511.2
          Пташник, Б. Й.
    Багатоточкова задача для В - параболічних рівнянь [Текст] / Б. Й. Пташник, І. Р. Тимків
    // Український математичний журнал. – 2013. – Т. 65, № 3. – С. 418-429.


УДК 517.95+511.2

            


Є складовою частиною документа Український математичний журнал [Текст] : наук. журн. – 2013. – Т. 65, № 3. – 313-456 c.



Теми документа






Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'