Електронний каталог науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ

550.831+550.838
          Чорна, О. А.
    Про процеси доортогоналізації деяких сімей векторів, що виникають під час побудови характеристики поліномів матриць і які використовують для розв'язку систем лінійних алгебраїчних рівнянь [Текст] / О. А. Чорна, А. І. Якімчик
    // Геофизический журнал. – 2005. – T. 27, № 5. – С. 790-805.


УДК 550.831+550.838

            


Є складовою частиною документа Геофизический журнал [Текст] : междунар. журн. – 2005. – T. 27, № 5. – 924 с.



Теми документа






Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'